








7 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2 x 6V 4A |
| Артикул | T-7637 EVA BLUE |
| Вік дитини | 1-6 років |
| Гарантія на редуктори й акумулятори | 90 днів |
| Додаткові можливості електромобіля | Заводиться з натискання кнопки, посилена рама, посилене днище, дзеркала заднього огляду, лобове скло |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Код товару | T-7637 EVA BLUE |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість моторів | 2 мотора |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Максимальна швидкість, км/год: | 5 |
| Марка електромобіля | MASERATI |
| Мотор | 2x25W |
| Потужність моторів | 50W |
| Музичні можливості | Стандартні мелодії на кермі, звук мотора під час запуску |
| Пульт керування | Bluetooth 2.4G |
| Розмір виробу, см (ДхШхВ) | 105 * 55 * 45 см |
| Розмір коробки, см (ДхШхВ) | 105 * 54 * 34 см |
| Світлові ефекти | Світло фар |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | Пластик |
| Тип електромобіля | Легковий |