
7 449 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1 x 12V 10A |
| Артикул | M 4085 EBLR-1 |
| Вік дитини | 1-6 років |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Код товару | M 4085 EBLR-1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість моторів | 2 мотора |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Максимальна швидкість, км/год: | 5 |
| Мотор | 2шт / 12V / RPM12000 |
| Музичні можливості | Стандартні мелодії на кермі, звук мотора під час запуску, FM, слот + картка пам'яті |
| Пульт керування | Bluetooth 2.4G |
| Розмір коробки, см (ДхШхВ) | 135х70х37см |
| Ремінь безпеки | 2-точковий |
| Світлові ефекти | свет фар LED, підсвітка приладової панелі |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'яке (екошкіра) |
| Тип електромобіля | Легковий |
| Пакування | 2-шаровий картон, целофан, пінопласт |